Leave Your Message
010203040506

I ri

Produktet
01

Rreth Neve

Kompania jonë është e specializuar në lëkurën e grave, për të zgjidhur problemet e lëkurës, ju lejon të ndryshoni lavdinë.

Pekin Sincoheren S&T Development co., Ltd, themeluar në 1999, zyra qendrore e vendosur në Pekin Kinë. Dhe ne gjithashtu kemi degë në Gjermani dhe SHBA dhe Australi, ne jemi prodhues profesionistë të teknologjisë së lartë të pajisjeve mjekësore dhe estetike me përvojë të pasur në industrinë e bukurisë.
Ne zotërojmë departamentin e Kërkimit dhe Zhvillimit Profesional, fabrikën, departamentet e shitjeve ndërkombëtare dhe qendrën e shërbimit jashtë shtetit, ofrojmë pajisje bukurie me cilësi të lartë dhe shërbim plotësisht pas në të gjithë botën.

Mëso më shumë

Tona

Produktet
Makinë Bukurie 2 në 1 HIFU kundër plakjes dhe heqjes së rrudhave për fytyrën Makinë Bukurie 2 në 1 HIFU kundër plakjes dhe heqjes së rrudhave për fytyrën
067
2021-03-03

2 në 1 HIFU kundër plakjes dhe rrudhave të fytyrës...

Makina HIFU është një instrument i ri i avancuar i projektuar i teknologjisë së fokusuar me ultratinguj me intensitet të lartë, i cili ndryshon kirurgjinë kozmetike tradicionale të heqjes së rrudhave të fytyrës, teknologjinë e rrudhave jo-kirurgjikale, makina HIFU do të lëshojë energji zanore me fokus të lartë të përqendruar që mund të depërtojë në indet e lëkurës së fascisë së thellë SMAS dhe koagulimi i nxehtësisë së lartë në pozicionin e duhur, derma e thellë për të stimuluar lëkurën të prodhojë më shumë kolagjen dhe në këtë mënyrë të shtrëngohet në mënyrë që lëkura të bëhet e mëparshme. Sistemi HIFU i Shtrëngimit Vaginal përdor një teknikë joinvazive të fokusimit tejzanor për t'u fokusuar drejtpërdrejt në shtresën fibroze të membranës mukoze dhe shtresën e muskujve. Duke përdorur valët tejzanor si burim energjie dhe duke përfituar nga depërtimi dhe fokusimi i saj, sistemi do të dërgojë energji tejzanor duke u fokusuar në shtresën e shtresës dhe fibrës muskulore në një thellësi të paracaktuar. Formohet një intensitet më i lartë i rajonit tejzanor, i quajtur rajoni i fokusit. Në 0,1 sekondë, temperatura e rajonit mund të arrijë mbi 65 ℃, kështu që kolagjeni riorganizohet dhe indi normal jashtë rajonit fokal është i padëmtuar. Prandaj, shtresa e dëshiruar e thellësisë mund të marrë efektin ideal të përqendrimit, riorganizimit dhe rigjenerimit të kolagjenit. Në fund të fundit, arrihet efekti misterioz i shtrëngimit të vaginës.
shikoni më shumë
Makinë për heqjen e celulitit për konturimin e trupit Kuma Shape Makinë për heqjen e celulitit për konturimin e trupit Kuma Shape
090
2021-03-03

Celuliti për konturimin e trupit në formë Kuma...

Kuma Shape Body Contouring Device është sisteme trajtimi sintetik për reduktimin e yndyrës që kombinojnë radiofrekuencën, dritën infra të kuqe dhe masazh me vakum dhe me rul mekanik, katër teknologji në një makinë.

Energjia ngroh zonën e trajtuar, duke arritur deri te depozitat yndyrore nën lëkurë. Qelizat dhjamore shkrihen në zonën e trajtuar gjatë trajtimit në mënyrë që të arrihet zvogëlimi i trashësisë së yndyrës.

Radiofrekuenca (RF) me dy rula mund të depërtojë në shtresën 0,5-1,5 cm poshtë lëkurës për të punuar në mënyrë efektive në indin dhjamor.

Drita infra të kuqe mund të ngrohë indin lidhës dhe të përshpejtojë rigjenerimin e kolagjenit dhe fibrave elastike. Mund të përmirësojë gjithashtu qarkullimin e gjakut dhe qarkullimin limfatik për të nxitur metabolizmin.

Vakuumi i rregullueshëm mund të thithë zonën e synuar në hapësirën midis dy rrotullave që në fakt janë 2 elektroda. Kjo mund ta bëjë trajtimin saktë dhe efektiv.

Auto-rollers masazhojnë gjithashtu zonën e trajtuar për të çliruar lodhjen dhe dhimbjen e muskujve. I gjithë procesi është i ngrohtë dhe shumë komod.

Kuma Shape Body Contouring Device është sisteme trajtimi sintetik për reduktimin e yndyrës që kombinojnë radiofrekuencën, dritën infra të kuqe dhe masazh me vakum dhe me rul mekanik, katër teknologji në një makinë.

Energjia ngroh zonën e trajtuar, duke arritur deri te depozitat yndyrore nën lëkurë. Qelizat dhjamore shkrihen në zonën e trajtuar gjatë trajtimit në mënyrë që të arrihet zvogëlimi i trashësisë së yndyrës.

Radiofrekuenca (RF) me dy rula mund të depërtojë në shtresën 0,5-1,5 cm poshtë lëkurës për të punuar në mënyrë efektive në indin dhjamor.

Drita infra të kuqe mund të ngrohë indin lidhës dhe të përshpejtojë rigjenerimin e kolagjenit dhe fibrave elastike. Mund të përmirësojë gjithashtu qarkullimin e gjakut dhe qarkullimin limfatik për të nxitur metabolizmin.

Vakuumi i rregullueshëm mund të thithë zonën e synuar në hapësirën midis dy rrotullave që në fakt janë 2 elektroda. Kjo mund ta bëjë trajtimin saktë dhe efektiv.

Auto-rollers masazhojnë gjithashtu zonën e trajtuar për të çliruar lodhjen dhe dhimbjen e muskujve. I gjithë procesi është i ngrohtë dhe shumë komod.

Detajet e produktit

Etiketat e produktit

shpe2

Aplikacionet

 1. Stimulimi i kolagjenit dhe elasticiteti i lëkurës
 2. Nxitja e drenazhit limfatik
 3. Ulja e lëngjeve dhe toksinave
 4. Përmirësimi i metabolizmit të indit dhjamor
 5. Thyeni brezat e indit fijor
 6. Rritja e qarkullimit të gjakut
 7. Shkëputja e planeve lëkurore dhe muskulare
 8. Humbja e brezave të indit lidhës rreth depozitave të yndyrës
 9. Përmirësimi i qarkullimit të gjakut
 10. Rritja e drenazhit limfatik, duke stimuluar eleminimin e produkteve të mbeturinave nga indi dhjamor
 11. Reduktimi i infiltrateve (edema)
 12. Aktivizon qarkullimin e gjakut në dermë dhe hipodermë
 13. Rrit metabolizmin e indit dhjamor (termoliza)
 14. Përmirëson përthithjen e lëkurës
 15. Detoksifikon indet
 16. Në kombinim me dietën e duhur dhe konsumimin e lartë të lëngjeve, arrihet një reduktim i konsiderueshëm i masave, zhdukje të konsiderueshme të celulitit dhe një forcim të lëkurës.
6079107315be4

Përparësitë

 1. Kuma Shape kombinon teknologjitë kryesore dhe shumëfishe të reduktimit të celulitit dhe formësimit të trupit në një makinë, e cila mund të plotësojë nevojat e shumta të përdoruesve.
 2. Njësia e kontrolluar nga mikrokompjuteri përbëhet nga tastiera e sistemit, ndërfaqja operative dhe koka e trajtimit.
 3. Ndërfaqja shumëgjuhëshe e disponueshme.
 4. Aplikues trajtimi me madhësi të ndryshme për zona të ndryshme të trupit.
 5. Pjesë dore të lëvizshme për trajtim për mirëmbajtje të lehtë.
 6. Dizajnimi i dy mënyrave për nevoja të ndryshme (modaliteti i formës dhe modaliteti i qetë)

Specifikimet

Fuqia RF Deri në 50 W
Frekuenca RF 10 M Hz
Fuqia e dritës infra të kuqe Deri në 20 W
Spektri IR 700nm-2000nm
Presion negativ 0-0,07 MPa
Madhësia e zonës së trajtimit (Trupi): 50 mm × 55 mm

(Krahu): 37mm × 23mm

Kërkesa elektrike 230VAC 50Hz 400VA
Dimensioni (W×D×H) 454mm×390mm×1155mm
Pesha 40 kg

Efekti i trajtimit

Certifikimi dhe Ekspozita

certifikimit

Qendra evropiane e shërbimit

Ne kemi një zyrë të vendosur në Gjermani për të ofruar shërbime të mira ndaj klientit për klientët evropianë. Trajnimi, vizita, përvoja, shërbimi pas shitjes janë të gjitha në dispozicion.

Ne kemi një zyrë të vendosur në Gjermani për të ofruar shërbime të mira ndaj klientit për klientët evropianë. Trajnimi, vizita, përvoja, shërbimi pas shitjes janë të gjitha në dispozicion.

Ne mund t'ju ofrojmë shërbim të mirë lokal gjerman me një çmim të ulët kinez!

HTB1XmdEXorrK1RkSne1q6ArVVXaQ
ekspozitë


shikoni më shumë
01
Mëso më shumë
iquiry_banner3vp

Prezencë e gjerë globale

Pozicionimi global në 80 vende në mbarë botën

hetim