Leave Your Message
010203040506

Ново

Производи
01

За Нас

Нашата компанија е специјализирана за женска кожа, за решавање на проблеми со кожата, нека ви ја промените славата.

Пекинг Sincoheren S&T Development co., Ltd основана во 1999 година, седиштето се наоѓа во Пекинг Кина. И ние исто така имаме подружница во Германија и САД и Австралија, ние сме професионални високотехнолошки производители на медицински и естетски уреди со богато искуство во индустријата за убавина.
Ние поседуваме оддел за професионално истражување и развој, фабрика, одделенија за меѓународна продажба и сервисен центар во странство, обезбедуваме висококвалитетен уред за убавина и целосна услуга низ целиот свет.

Научи повеќе

Нашиот

Производи
Nd Yag ласерско отстранување на тетоважа Ефикасна пренослива машина професионална Nd Yag ласерско отстранување на тетоважа Ефикасна пренослива машина професионална
01
2021-03-04

Ефикасно отстранување на тетоважа со ласерски Nd Yag...

Ласерот Nd Yag е ласерски инструмент од висока класа кој ја користи најнапредната саќе ласерска технологија во светот и е најпопуларниот инструмент на пазарот за убавина. Користејќи ја високо-енергетската моментална емисија на ласерот, озрачените пигментни честички веднаш ја апсорбираат енергијата и се распаѓаат. Некои од нив стануваат ситни честички и се излачуваат. Некои од нив се проголтани од човечки макрофаги и се излачуваат преку лимфниот систем за да се отстрани пигментот. Бидејќи нормалното ткиво апсорбира помалку ласерска светлина на одредена бранова должина на инструментот и не му штети на нормалното ткиво, го зачувува интегритетот на рамката на клетката и никогаш не формира лузна. Ова е безбедност на третманот што не може да се спореди на кое било друго место. Во најголема мера, тоа гарантира дека клиентите нема да страдаат од компликации по третманот

Гледај Повеќе
H2-O2 Машина за нега на кожа со хидро дебразија со мали меурчиња H2-O2 Машина за нега на кожа со хидро дебразија со мали меурчиња
021
2021-09-07

H2-O2 Хидро дебразија со мали меурчиња ...

6 во 1 машина за нега на кожата на лицето со помош на генератор h2 o2 ја прави прочистената вода во вода на водородни и јони на кислород, површината на кожата може да произведе H2 молекули, така што клетките на молекулата на водата можат брзо да навлезат во дермисот. За да постигнете ефект на подмладување и избелување на кожата, ви даде свежо лице! Со формирање на вакуумско вшмукување, микро воздушните меурчиња се мешаат со хранлив медиум, преку специјално дизајниран спирален врв кој работи директно на кожата, кој може да ги задржи микро меурите да ја допираат кожата долго време, да ги олупи и истрие мртвите клетки на површните слоеви на кожата. . Со вакуумското вшмукување, микро меурчињата можат да ги отстранат сите нечистотии и мртви честички од кожата, лузни, флеки, да обезбедат трајна исхрана на кожата, да ја направат кожата повеќе влажна и мазна. многу популарен третман за салон за убавина.
Гледај Повеќе
7 во 1 хидра дермабразија аква пилинг паметна ледено сина машина за лице за употреба во салон 7 во 1 хидра дермабразија аква пилинг паметна ледено сина машина за лице за употреба во салон
022
2021-09-03

Аква пилинг 7 во 1 хидра дермабразија...

Интелигентната машина за дермабразија хидро убавина со нов дизајн е да собира слики со детали од кожата на лицето преку камера со микро-досег со висока дефиниција од 10 милиони пиксели во комбинација со технологија за три-спектрално сликање, преку интелигентна дијагноза и анализа на јадрото на моторот на вештачката интелигенција, фини предмети од 8 димензии до откривање на проблеми со кожата и според дијагнозата резултати од приватна приспособена програма за нега на убавина и интелигентна препорака за професионални производи за нега на кожата; Во комбинација со техниките на „ултразвучен нож за лопата““, меур „“, нано атомизација „“, ултразвучен бран „“, златна радио фреквенција „“, поправка на мраз „и така натаму, шесте функции за убавина со висока конфигурација сеопфатно управуваат со кожата, комбинирајте ги резултатите од дијагнозата на кожата со вештачка интелигенција со производи за нега на кожата и други производи за нега на кожата и развијте мултифункционална интегрирана опрема за откривање и управување со кожата.
Гледај Повеќе
Хидро дермабразија машина Hydra beauty 9 во 1 Хидро дермабразија машина Hydra beauty 9 во 1
023
2021-09-02

9 во 1 Hydra beauty Hydro Dermabrasio...

Мултифункционална машина за убавина Hydra која користи режим на вшмукување со вакуум контролиран со интелигентен процес, преку комбинација на производи и опрема, длабинско чистење на кожата и порите од роговиден, акни, црни точки и други нечистотии за многу краток временски период. И ја подобрува длабоката апсорпција на прехранбените производи, промовира затегнување на порите, мазна кожа, ја зголемува влажноста на кожата и ја прави вашата кожа белење, навлажнување и добра текстура. Хидра убавина погодна за сите типови на кожа, без инвазивни, без хируршки интервенции, без прекини, дајте ја вашата здрава кожа од внатре кон надвор. Техничка слика за клиниките за Hydra Dermabrasion, омиленото лице за славните личности за постигнување и одржување на здраво лице, тоа е единствената процедура која комбинира чистење, ексфолијација, екстракција, хидратација и антиоксидантна заштита се во едно. Подобрете ги брчките, црните линии, митесерите и акните.
Гледај Повеќе
Најефективна хидрадермоабразија 6 во 1 Аква козметички уред за лице Аква пилинг RF Ултразвучен апарат за нега на лице Најефективна хидрадермоабразија 6 во 1 Аква козметички уред за лице Аква пилинг RF Ултразвучен апарат за нега на лице
046
2021-03-04

Најефективна хидрадермоабразија 6 во...

Најновата машина за нега на кожата на лицето 6 во 1 со помош на генератор на h2 o2 ја прави прочистената вода во вода на водородни и јони на кислород, површината на кожата може да произведе H2 молекули, така што клетките на молекулата на водата можат брзо да навлезат во дермисот. За да постигнете ефект на подмладување и избелување на кожата, ви даде свежо лице! Со формирање на вакуумско вшмукување, микро воздушните меурчиња се мешаат со хранлив медиум, преку специјално дизајниран спирален врв кој работи директно на кожата, кој може да ги задржи микро меурите да ја допираат кожата долго време, да ги олупи и истрие мртвите клетки на површните слоеви на кожата. . Со вакуумското вшмукување, микро меурчињата можат да ги отстранат сите нечистотии и мртви честички од кожата, лузни, флеки, да обезбедат трајна исхрана на кожата, да ја направат кожата повеќе влажна и мазна. многу популарен третман за салон за убавина.
Гледај Повеќе
Машина за убавина на лице Hydra Dermabrasion 9 во 1 Машина за убавина на лице Hydra Dermabrasion 9 во 1
048
2021-03-04

Хидра дермабразија убавина за лице 9 во 1...

Мултифункционална Hydro beauty машина која користи режим на вшмукување со вакуум контролиран со интелигентен процес, преку комбинација на производи и опрема, длабинско чистење на кожата и порите од роговиден, акни, црни точки и други нечистотии за многу краток временски период. И ја подобрува длабоката апсорпција на прехранбените производи, промовира затегнување на порите, мазна кожа, ја зголемува влажноста на кожата и ја прави вашата кожа белење, навлажнување и добра текстура. Хидра убавина погодна за сите типови на кожа, без инвазивни, без хируршки интервенции, без прекини, дајте ја вашата здрава кожа од внатре кон надвор. Техничка слика за клиниките за HydraDermabrasion, омиленото лице за славните личности за постигнување и одржување на здравјето, тоа е единствената процедура која комбинира чистење, ексфолијација, екстракција, хидратација и антиоксидантна заштита се во едно. Подобрете ги брчките, црните линии, митесерите и акните.
Гледај Повеќе
Машина за слабеење тело со липоласер со кавитација 6 во 1 Систем за вакуумска кавитација Машина за слабеење тело со липоласер со кавитација 6 во 1 Систем за вакуумска кавитација
050
2022-02-08

6 во 1 Кавитација липоласер за тело Тенок...

Машина за слабеење тело со липоласер 6 во 1 Кавитација Систем за вакуумска кавитација Со ладна ефикасна глава со силни звучни бранови, силен звучен бран од 40000 HZ може да се емитува за да вибрира масните клетки со максимална брзина и да произведе бројни вакуумски воздушни џебови внатре и надвор од масните клетки, силно влијание врз мастите cel s да генерира интровертна експлозија и да ги дезинтегрира триглицеридите во глицерол и слободни масни киселини. Потоа RF брановите со фреквенција од 1M HZ се користат за исцрпување на интегрираниот глицерол и слободните масни киселини преку хепатоентералната циркулација. Конечно, вакуум RF и енергетска електрода се користат за позиционирање и затегнување на маснотиите. Во физиката, тоа е познато како „кавитација“. Микропорната интровертна експлозија внатре и надвор од клетката може да доведе до зголемено молекуларно движење и повисоко ниво на енергија и тоа конечно ќе предизвика руптура на масните клетки и со тоа ќе ги постигне ефектите на градење на телото и губење на тежината.
Гледај Повеќе
Aquafacial уред за отстранување на акни и отстранување на црна глава Aquafacial уред за отстранување на акни и отстранување на црна глава
060
2021-03-03

Aquafacial уред за отстранување на акни и...

Најновата машина за нега на кожата на лицето 6 во 1 со помош на генератор на h2 o2 ја прави прочистената вода во вода на водородни и јони на кислород, површината на кожата може да произведе H2 молекули, така што клетките на молекулата на водата можат брзо да навлезат во дермисот. За да постигнете ефект на подмладување и избелување на кожата, ви даде свежо лице! Со формирање на вакуумско вшмукување, микро воздушните меурчиња се мешаат со хранлив медиум, преку специјално дизајниран спирален врв кој работи директно на кожата, кој може да ги задржи микро меурите да ја допираат кожата долго време, да ги олупи и истрие мртвите клетки на површните слоеви на кожата. . Со вакуумското вшмукување, микро меурчињата можат да ги отстранат сите нечистотии и мртви честички од кожата, лузни, флеки, да обезбедат трајна исхрана на кожата, да ја направат кожата повеќе влажна и мазна. многу популарен третман за салон за убавина.
Гледај Повеќе
Машина за отстранување акни со хидро дијамантски пилинг од 9 во1 Машина за отстранување акни со хидро дијамантски пилинг од 9 во1
062
2021-03-03

Хидро дијамантски пилинг за лице од акни 9 во 1 ...

Мултифункционална Хидро машина за лице со помош на режим на вшмукување вакуум контролирана со интелигентен процес, преку комбинација на производи и опрема, длабинско чистење на кожата и порите од роговиден, акни, митесери и други нечистотии за многу краток временски период. И ја подобрува длабоката апсорпција на прехранбените производи, промовира затегнување на порите, мазна кожа, ја зголемува влажноста на кожата и ја прави вашата кожа белење, навлажнување и добра текстура. Хидрофацијал е погоден за сите типови на кожа, без инвазивни, без хируршки интервенции, без прекини, дајте ја вашата здрава кожа од внатре кон надвор. Техничка слика за клиниките за HydraDermabrasion, омиленото лице за славните личности за постигнување и одржување на здравјето, тоа е единствената процедура која комбинира чистење, ексфолијација, екстракција, хидратација и антиоксидантна заштита се во едно. Подобрете ги брчките, црните линии, митесерите и акните.
Гледај Повеќе
Пренослив SHR IPL уред за отстранување на акни и отстранување на пигментации Пренослив SHR IPL уред за отстранување на акни и отстранување на пигментации
064
2021-03-03

Пренослив SHR IPL уред за отстранување на акни...

Напредната технологија за интензивна пулсна светлина (IPL) нуди различни бранови должини на светлина за неинвазивни и прецизни решенија за третман за да се добијат значителни перформанси со обемни клинички записи. Светлината може да навлезе во дермисот до целното ткиво, кое ќе биде уништено со лесното загревање, потоа проголтано и исфрлено од телото со метаболизам Интензивна пулсна светлина (IPL) во комбинација со технологија за радиофреквенција (RF), која може да ја направи светлосната енергија подлабока. под епидермисот, кршење на патолошката клетка и стимулирање на колагенот за повторно растење, остварување на избелување на кожата и поеластична без несакани ефекти Супер епилацијата (SHR) е поефикасна за големината на дамките од 15x50 mm од обичниот третман со точки. Тој е идеален режим за безболен третман на несаканите влакна на големи површини. Премиум технологијата Оптимална импулсна технологија (OPT) нуди последователна и униформа излезна енергија, како совршен режим на врвна капа, исто така, претставува побезбедна и побрза процедура за третман без време.
Гледај Повеќе
Аквафацијален уред за анализа на паметна кожа за отстранување на акни и здрава кожа на лицето Аквафацијален уред за анализа на паметна кожа за отстранување на акни и здрава кожа на лицето
065
2021-03-03

Аквафацијален уред за анализа на паметна кожа...

Интелигентниот систем за управување со ледено сина кожа е да собира слики со детали од кожата на лицето преку камера со микро-досег со висока дефиниција од 10 милиони пиксели во комбинација со технологија за три-спектрално сликање, преку интелигентна дијагноза и анализа на јадрото на моторот на вештачката интелигенција, фини елементи од 8 димензии за откривање проблеми со кожата, а според дијагнозата резултати од приватна приспособена програма за нега на убавина и интелигентна препорака за професионални производи за нега на кожата; Во комбинација со техниките на „ултразвучен нож за лопата“, „меур“, „ултразвучен бран“, „златна радиофреквенција“, „поправка на мраз“ и така натаму, шесте функции за убавина со висока конфигурација сеопфатно управуваат со кожата, ги комбинираат резултатите од ВИ дијагностика на кожата со производи за нега на кожа и други производи за нега на кожата и развивање на муфтија-функционална интегрирана опрема за откривање и управување со кожата.
Гледај Повеќе
2 во 1 HIFU Машина за убавина против стареење и отстранување на брчки за лице 2 во 1 HIFU Машина за убавина против стареење и отстранување на брчки за лице
067
2021-03-03

2 во 1 HIFU за лице против стареење и брчки...

HIFU машината е напреден нов, дизајниран инструмент за фокусирана ултразвучна технологија со висок интензитет, промена на традиционалната козметичка хирургија за лифтирање на лицето, нехируршка технологија за брчки, HIFU машината ќе ослободи звучна енергија со висок концентриран фокус што може да навлезе во длабокото ткиво на кожата SMAS фасција и коагулација на висока топлина во правилна положба, длабокиот дермис да ја стимулира кожата да произведува повеќе колаген и на тој начин да се затегне така што кожата станува поранешна. Системот HIFU за затегнување на вагината користи неинвазивна техника на ултразвучно фокусирање за директно фокусирање на фиброзниот слој на мукозната мембрана и мускулниот слој. Користејќи ги ултразвучните бранови како извор на енергија и искористувајќи ја неговата пенетрација и фокус, системот ќе испрати ултразвучна енергија фокусирајќи се во слојот на ламината и мускулните влакна на однапред одредена длабочина. Се формира повисок интензитет на ултразвучен регион, наречен фокус регион. За 0,1 секунда, температурата на регионот може да достигне над 65 ℃, така што колагенот се реорганизира и нормалното ткиво надвор од фокалната област е неоштетено. Затоа, саканиот длабински слој може да го добие идеалниот ефект на концентрација на колаген, реорганизација и регенерација. На крајот, се постигнува мистериозниот ефект на затегнување на вагината.
Гледај Повеќе
Diode Lipolaser 40k Cavtation Vacuum RF целулит систем за губење на тежината Diode Lipolaser 40k Cavtation Vacuum RF целулит систем за губење на тежината
072
2021-09-08

Диоден липоласер 40k кавтациски вакуум ...

♦ Рачка за кавитација од 40 KHz:
Моќните експлозивни маснотии, пукаат масните клетки, деликвентното масно ткиво, ја намалуваат количината на масни клетки.
♦ Вакуумска биполарна RF рачка:
Направете ги масните клетки во брза активна состојба, така што клетките ќе произведат топлина на триење, а потоа вишокот маснотии и вивотоксин од телото може да се испуштат внатре.
♦ Шестполарна RF рачка:
Понатамошно растворање на мастите, помага да се исфрли вишокот маснотии и токсини од телото преку потните жлезди и хепато-ентеричната циркулација.
♦ Четириполарна RF рачка:
Растворете маснотии; Лимфна дренажа; Затегнете ја кожата; Подобрете ја еластичноста на кожата.
♦Триполарна RF рачка:
смалуваат торбички.отфрли црниот раб на окото.опушти ги очите.
♦Рач за електронска стимулација на био микро-струја за отстранување на брчките за убавина на очите
Гледај Повеќе
Криолиполиза со двојна брада и замрзнување маснотии на целото тело Кул третман Липосукција Криолиполиза Криолиполиза со двојна брада и замрзнување маснотии на целото тело Кул третман Липосукција Криолиполиза
080
2021-07-29

Криолиполиза со двојна брада и цела бо...

Оваа машина се покажа дека има добар ефект при слабеење.Сега ги бараме дистрибутерите низ целиот свет.Како што следува е краток вовед за оваа машина.Секое прашање, можете да ми испратите е-пошта. Бидејќи триглицеридите во мастите ќе се претворат во цврсти особено ниски температури. користи напредна технологија за ладење за селективно насочување на масните испакнатини и елиминирање на масните клетки преку постепен процес кој им штети на околните ткива, ги намалува несаканите маснотии, кога масните клетки се изложени на прецизно ладење, тие предизвикуваат процес на природно отстранување што постепено ја намалува дебелината на масен слој. И масните клетки во третираната област нежно се елиминираат преку нормалниот процес на метаболизам на телото, за да се елиминираат несаканите масти.
Гледај Повеќе
2D ултразвук за отстранување на брчките за затегнување на кожата ХИФУ ултразвук за подигнување на лице 2D ултразвук за отстранување на брчките за затегнување на кожата ХИФУ ултразвук за подигнување на лице
086
2021-03-03

2D отстранување на брчките за затегнување на кожата...

Фокусиран ултразвук со висок интензитет (HIFU) директно испорачува топлинска енергија на кожата и поткожното ткиво што може да го стимулира и обнови колагенот на кожата и на тој начин да ја подобри текстурата и да го намали опуштеноста на кожата. Буквално ги постигнува резултатите од кревање на лице или лифтинг на телото без никакви инвазивни хируршки интервенции или инјекции. контраст на онаа на ласерите и интензивните пулсни светла. Се загрева директно на подлабоко ткиво, со цел да се подигне кожата. Се изведува во ординација со само ултразвучен гел кој се нанесува на кожата. Сликата на екранот со ултразвук му овозможува на лекарот да го визуелизира нивото на третман пред да се примени енергијата на целното ткиво. Третманот трае од 45 до 60 минути во зависност од третираната област.
Гледај Повеќе
Висококвалитетна медицинска 980nm диодна ласерска машина за отстранување на крвните садови 980nm диодна ласерска терапија со пајакови вени Висококвалитетна медицинска 980nm диодна ласерска машина за отстранување на крвните садови 980nm диодна ласерска терапија со пајакови вени
087
2021-08-06

Висококвалитетна медицинска диодна лаза од 980nm...

Ласерот од 1,980 nm е оптимален спектар на апсорпција на васкуларните клетки на Порфирин. Васкуларните клетки го апсорбираат високоенергетскиот ласер со бранова должина од 980 nm, се случува зацврстување и конечно се распаѓа. 2. За да се надмине црвенилото од традиционалниот третман со ласер, голема површина на горење на кожата, рачна парче со професионален дизајн, што овозможува ласерскиот зрак од 940nm/980nm е фокусиран на опсег со дијаметар од 0,2-0,5 mm, со цел да се овозможи повеќе фокусирана енергија да достигне целното ткиво, притоа избегнувајќи согорување на околното ткиво на кожата. 3. Ласерот може да го стимулира растот на дермалниот колаген додека третманот на крвните садови, да ја зголеми дебелината и густината на епидермисот, така што малите крвни садови повеќе не се изложени, во исто време, еластичноста и отпорноста на кожата се исто така значително подобрени.
Гледај Повеќе
Машина за отстранување на целулитот за контурирање на телото Kuma Shape Машина за отстранување на целулитот за контурирање на телото Kuma Shape
090
2021-03-03

Целулитот за контурирање на телото во форма на кума...

Kuma Shape Body Contouring Device е синтетички системи за третман за намалување на маснотиите кои комбинираат радиофреквенција, инфрацрвена светлина и вакуум и механичка масажа со ролери, четири технологии во една машина.

Енергијата ја загрева третираната површина, достигнувајќи до масните наслаги под кожата. Масните клетки се топат на третираната површина за време на третманот за да се постигне намалување на дебелината на маснотиите.

Радио фреквенцијата (RF) со два валјаци може да навлезе во слојот од 0,5-1,5 cm под кожата за ефикасно да делува на масното ткиво.

Инфрацрвената светлина може да го загрее сврзното ткиво и да ја забрза регенерацијата на колагенот и еластичните влакна. Исто така, може да ја подобри циркулацијата на крвта и циркулацијата на лимфата за да го промовира метаболизмот.

Прилагодливиот вакуум може да ја вшмукува целната област во просторот помеѓу двата валјаци кои всушност се 2 електроди. Ова може да го направи третманот прецизен и ефикасен.

Авто-ролерите, исто така, ја масираат третираната област за да се ослободат од замор и мускулна болка. Целиот процес е топол и многу удобен.

Kuma Shape Body Contouring Device е синтетички системи за третман за намалување на маснотиите кои комбинираат радиофреквенција, инфрацрвена светлина и вакуум и механичка масажа со ролери, четири технологии во една машина.

Енергијата ја загрева третираната површина, достигнувајќи до масните наслаги под кожата. Масните клетки се топат на третираната површина за време на третманот за да се постигне намалување на дебелината на маснотиите.

Радио фреквенцијата (RF) со два валјаци може да навлезе во слојот од 0,5-1,5 cm под кожата за ефикасно да делува на масното ткиво.

Инфрацрвената светлина може да го загрее сврзното ткиво и да ја забрза регенерацијата на колагенот и еластичните влакна. Исто така, може да ја подобри циркулацијата на крвта и циркулацијата на лимфата за да го промовира метаболизмот.

Прилагодливиот вакуум може да ја вшмукува целната област во просторот помеѓу двата валјаци кои всушност се 2 електроди. Ова може да го направи третманот прецизен и ефикасен.

Авто-ролерите, исто така, ја масираат третираната област за да се ослободат од замор и мускулна болка. Целиот процес е топол и многу удобен.

Детали за производот

Ознаки на производи

shpe2

Апликации

 1. Стимулација на колаген и еластичност на кожата
 2. Промовирајте лимфна дренажа
 3. Намалете ги течностите и токсините
 4. Подобрување на метаболизмот на масното ткиво
 5. Скршете ги лентите на фиброзното ткиво
 6. Зголемете го протокот на крв
 7. Одвојување на кожните и мускулните рамнини
 8. Губење на лентите на сврзното ткиво околу масни наслаги
 9. Подобрување на циркулацијата на крвта
 10. Зголемете ја лимфната дренажа, стимулирајќи ја елиминацијата на отпадните производи од масното ткиво
 11. Намалување на инфилтрати (едеми)
 12. Ја активира циркулацијата на крвта во дермисот и хиподермисот
 13. Го зголемува метаболизмот на масното ткиво (термолиза)
 14. Ја подобрува апсорпцијата на кожата
 15. Ги детоксифицира ткивата
 16. Во комбинација со правилна исхрана и голема потрошувачка на течности, се постигнува значително намалување на мерките, значително исчезнување на целулитот и зајакнување на кожата.
6079107315be4

Предности

 1. Kuma Shape ги комбинира водечките и повеќе технологии за намалување на целулитот и обликување на телото во една машина, која може да одговори на повеќе потреби на корисниците.
 2. Единицата контролирана од микрокомпјутерот е составена од системска конзола, оперативен интерфејс и глава за третман.
 3. Достапен е повеќејазичен интерфејс.
 4. Апликатори за третман со различни големини за различни области на телото.
 5. Отстранливи рачни делови за третман за лесно одржување.
 6. Дизајн на два режима за различни потреби (режим на облик и мазен режим)

Спецификации

RF моќност До 50 W
RF фреквенција 10 M Hz
Моќ на инфрацрвена светлина До 20 W
ИС спектар 700 nm - 2000 nm
Негативен притисок 0-0,07 М Па
Големина на областа за лекување (Тело): 50мм × 55мм

(Рака): 37мм × 23мм

Електрични барања 230VAC 50Hz 400VA
Димензии (Ш×Д×В) 454mm×390mm×1155mm
Тежина 40 кг

Ефект на третман

Сертификација и изложба

сертификација

Европски сервисен центар

Имаме канцеларија лоцирана во Германија за да обезбедиме добра услуга за клиентите за европските клиенти. Достапни се обука, посета, доживување, услуга по продажбата.

Имаме канцеларија лоцирана во Германија за да обезбедиме добра услуга за клиентите за европските клиенти. Достапни се обука, посета, доживување, услуга по продажбата.

Можеме да ви понудиме добра германска локална услуга по кинеска ниска цена!

HTB1XmdEXorrK1RkSne1q6ArVVXaQ
изложба


Гледај Повеќе
01
Научи повеќе
iquiry_banner3vp

Широко глобално присуство

Глобално позиционирање низ 80 земји во светот

Истражување